Pizza & catering

OREGANO 

Strzegom  

ul. Kościuszki 17


 zapraszamy:

 pn. - sb. 

12.00 - 22.00

nd.

14.00 -22.00


 Pizzeria OREGANO

tel. 697 331 300

oregano.pizzeria@interia.pl


Catering OREGANO

oregano.catering@interia.pl
Jest mi niezmiernie miło polecić usługi Restauracji OREGANO przyszłym klientom, którzy poszukują najwyższej jakości usług restauracyjnych i indywidualnego podejścia do klienta. OREGANO wyróżnia sympatyczna, profesjonalna obsługa, natychmiastowo reagująca na potrzeby swoich klientów. Firma OREGANO często przygotowywała dla nas bankiety, obiady dla gości, kanapki dla pracowników, catering. Każdorazowo wykazywała się niezawodnością, kreatywnością a co najważniejsze znakomitą kuchnią. Pizza jest wyśmienita a największą popularnością wśród pracowników cieszą się pyszne, zdrowe i zróżnicowane kanapki.

CARLSBERG POLSKA

ref carlsberg

 

Niniejszym pragnę zarekomendować PHU OREGANO Anna Ulanowska, jako profesjonalną firmę świadczącą usługi cateringowe. Współpracując z PHU OREGANO mogliśmy się przekonać, że niezależnie od powierzonych zadań przygotowany catering był zawsze na najwyższym poziomie, zlecane przez nas usługi wykonywane były w sposób rzetelny, terminowy z zachowaniem zasad szczególnej staranności.

Europejski Fundusz Leasingowy Grupa Credit Agricole

ref agricole-large

 

Dziękujemy Firmie PHU OREGANO Anna Ulanowska za zorganizowanie profesjonalnych przerw kawowych podczas szkoleń w naszej Firmie. Polecamy Firmę PHU OREGANO jako profesjonalnego dostawcę usług cateringowych.

BARTEX AUTOSERWIS Janusz Mieczkowski

ref bartex motors-large

 

Polecamy Firmę PHU OREGANO jako profesjonalnego dostawcę usług cateringowych. Dostarczane przez PHU OREGANO kanapki są smaczne i świeże. Polecamy PHU OREGANO jako dostawcę pysznych i świeżych kanapek, które dają nam energię do pracy przez cały dzień.

FIRMA MOTORYZACYJNA „VITA MOTORS”

ref vita motors-large